Sianożęty - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

W kameralnych Sianożętach noclegi z basenem - nad morzem generalnie kojarzące się dotychczas bardziej z nadmiarem luksusu - stają się coraz powszechniejszym elementem ofert lokalnej branży hotelarsko-turystycznej. A co za tym idzie: przystępniejsze cenowo i łatwiej dostępne dla odpoczywających na wybrzeżu gości. Okazuje się, że własny basen może być silnym magnesem dla potencjalnych klientów, którzy planują odwiedzić Sianożęty i stoją przed wyborem konkretnego obiektu noclegowego.

Jeśli w grę wchodzą tylko najmocniej wyśrubowane standardy, tak pod względem wyposażenia strefy wodnego relaksu, jak też komfortu w pokojach i/lub apartamentach, duże hotele są w zasadzie jedynym słusznym wyborem. Wobec tego za numer jeden kategorii noclegów z basenem w Sianożętach należy uznać Imperiall Resort & MediSpa. Zarówno ze względu na rozmiary, jak też bogactwo atrakcji. Hotel posiada duży kryty basen, podzielony na części rekreacyjną, pływacką i dziecięcą, a także dwa baseny odkryte - każdy z jakimś sprzętem: zjeżdżalniami, gejzerami, przeciwprądem etc. Do tego dochodzi Strefa Wellness z łaźnią, fińską sauną i solankową tężnią, a także bogata oferta zabiegów SPA. W kwestii zakwaterowania w hotelu goście mają nadzwyczaj szeroki wybór: od trzech typów pokoi, przez apartament lux, aż po dwa rodzaje domków letniskowych. Ceny za pobyt mieszczą się w przedziale 120-320 zł na osobę za noc.

Jeśli komuś zależy na dużym kąpielisku na świeżym powietrzu, prawdopodobnie najciekawszy będzie Ośrodek Wypoczynkowy Bursztyn - od sezonu 2018 praktycznie pełnoprawny pensjonat. 200 metrów kwadratowych tafli wody w nieckach rekreacyjnych, 24 dysze do hydromasaży, systemy podgrzewania wody, odrębne jacuzzi… A jeszcze na dokładkę siłownia fitness i strefa relaksu Spa z sauną szwedzką oraz kilkoma masażami do zaproponowania klientom. Dla tych którzy wypoczywają w jednym z domków letniskowych bądź pokoi hotelowych, wstęp na basen jest za darmo. Warto tutaj dodać, że z obiektu korzystają również inne ośrodki turystyczne. Innymi słowy: noclegi w Sianożętach nad morzem z tym akurat basenem są dostępne dla wielu turystów - ale nie dla wszystkich na identycznych zasadach. Na przykład Xanadu Resort, z 3-osobowymi pokojami i 6-osobowymi domkami letniskowymi, zapewnia swoim wczasowiczom dodatkowe pół godziny na basenie w cenie standardowego biletu.

Powyższe przykłady doskonale obrazują to, jak na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się lokalna branża hotelarska. Dla Sianożęt noclegi z basenami nad morzem mogą jawić się jako przepustka do przejścia na wyższy poziom usług turystycznych. Zasada jest prosta: im więcej udogodnień w atrakcyjnej cenie, tym więcej potencjalnych klientów uda się przyciągnąć. Wiedzą o tym zorganizowane obiekty noclegowe, a jakiś porządny basen oferuje też coraz więcej kwater turystycznych z prywatnych domów gościnnych.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Sianożęty - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij