Ustrońskie mola

Prywatne molo w Ustroniu Morskim zlokalizowane jest w centralnej części ustrońskiej plaży, obok ulicy Nadbrzeżnej. Ma długość 87 metrów i kończy się tarasem o powierzchni ponad 400 metrów kwadratowych.

Na tarasie uraczyć się można bałtycką rybką serwowaną w całorocznej restauracji rybnej. Cały obiekt jest oświetlony i choć ma prywatnych właścicieli, jest dostępny do zwiedzania bezpłatnie, dla każdego.

Poza molem prywatnym, na spacer można również wybrać jeszcze dwa mola o długości około 100 metrów każde. Jedno zlokalizowane jest w okolicy przystani rybackiej (przedłużenie ul. Rybackiej), drugie pomiędzy ulicami Ku Morzu (Sianożęty) i Nadbrzeżną (Ustronie Morskie).

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Ustronie Morskie może się pochwalić pierwszym Polsce molem, postawionym w całości prywatnym wkładem. Pomost mierzy 87 metrów, przy czym na końcu ma jeszcze taras o powierzchni 400 m², na którym funkcjonuje mała smażalnia ryb. Co najważniejsze - wejście na molo jest bezpłatne. Poza tym, na spacer można wybrać jeszcze dwa inne mola o długości ok. 100 m każde.

KM Studio może wykonać film promocyjny Ustrońskiego mola filmowanie Wrocław

Ustrońskie mola adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ustrońskie mola, zobacz gdzie w Sianożętach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ustrońskie mola.
  • Ulica
    Molo
    Ustrońskie mola mieści się przy ulicy Molo w Sianożętach
  • 78-111 Ustronie Morskie
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ustrońskie mola opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij