Paintball Splat-Shot

Świetną atrakcją dla żądnych wrażeń jest znajdujące się w samym Ustroniu Morskim, pole paintballowe, o powierzchni aż 8000 m2.

Oprócz samej strzelaniny, liczyć tu można na ciekawe przeszkody odpowiednio dostosowane do przeróżnych scenariuszy gier, profesjonalny sprzęt i pełne wyposażenie (marker Empire BT-4 Combat Slice, nabita butla Empire HP 0,8L, maska ochronna, umundurowanie, rękawice ochronne), miejsce na grilla i ognisko, relaksujący kącik do odpoczynku i spędzenia czasu ze znajomymi oraz możliwość noclegu.

Jest to fantastyczna opcja dla miłośników ekstremalnego i aktywnego spędzania czasu, w grupie znajomych.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Pakiet MINI 100 kul - 30-50 zł

Pakiet MEDIUM 300 kul - 50-75 zł

Pakiet MAX 500 kul - 70-100 zł

Pakiet VIP 1000 kul - 120-150 zł

Za wejście na pole z własnym sprzętem - 20 zł

Uzupełnienie amunicji 100 kulkami - 15 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Bieganie z karabinem wbrew pozorom nie jest wyłącznie męską rozrywką. Zwłaszcza, jeśli zamiast ołowiu wystrzeliwuje się serie kulek z farbą. Dobrze pomyślane i zaprojektowane pole paintballowe Splat-Shot zapewnia całą furę zabawy. Goście otrzymują komplet niezbędnego ekwipunku - odzież ochronną, maski na twarz, rękawice i markery do oznaczania rywali kolorem.

Paintball Splat-Shot adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Paintball Splat-Shot, zobacz gdzie w Sianożętach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Paintball Splat-Shot.
Ceny biletów / cennik wejść do Paintball Splat-Shot. Redakcja serwisu www.xn--sianoty-e9a40g.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-150 zł
    Paintball Splat-Shot cena biletu normalnego: 20-150 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Paintball Splat-Shot opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij