Ogrody Tematyczne Hortulus

Ogrody Tematyczne Hortulus w Dobrzycy to 28 ogrodów w różnej tematyce i stylistyce, zaaranżowane na powierzchni 5,5 ha. Znajdują się tu ogrody inspirowane naturalnym krajobrazem (skalne, leśne, wodne), kulturą różnych narodów (japoński, francuski), a przede wszystkim oryginalne ogrody zmysłów w stylu angielskim.

W Ogrodach Tematycznych podziwiać można kolekcję roślin rzadko występujących w Polsce. Z uwagi na zagospodarowanie i ukształtowanie terenu w ogrodach Tematycznych nie ma możliwości poruszania się wózkami różnych typów (w tym również wózkami inwalidzkimi). Zwiedzanie z wózkami możliwe jest w Ogrodach Hortulus Spectabilis. Na teren biletowany ogrodów obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania psów.

Przy ogrodach znajduje się Centrum Ogrodnicze z marketem Ogród i Galeria, Caffebar Barwinek oraz Szkółka Roślin Ozdobnych. Ogrody Tematyczne czynne są od marca do grudnia. Więcej na www.hortulus.com.pl lub na facebooku.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Wejściówki na teren Ogrodów Tematycznych Hortulus:
Image title

 • normalne 17 zł
 • ulgowe 15 zł
 • grupowe 15 zł/os. [grupa powyżej 15 uczestników]

Bilet łączony z Ogrodami Hortulus Spectabilis:

 • normalny 32 zł
 • ulgowy 24 zł
 • grupowy 28 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Niezły, pełen iście bajecznych roślin zakątek. Magiczne wiosną, latem i jesienią - czasami też pod śniegiem (czynne od marca do grudnia). Na terenie 5,5 ha zaaranżowano 28 wspaniałych ogrodów z rozmaitymi atrakcjami, każdy o unikalnej charakterystyce. Ogrody Tematyczne Hortulus czerpią z bogactwa wielu narodowych tradycji, kultur oraz naturalnych krajobrazów.

KM Studio może wykonać film promocyjny Ogrodów Tematycznych Hortulus filmy reklamowe Wrocław

Ogrody Tematyczne Hortulus adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ogrody Tematyczne Hortulus, zobacz gdzie w Sianożętach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ogrody Tematyczne Hortulus.
Ceny biletów / cennik wejść do Ogrody Tematyczne Hortulus. Redakcja serwisu www.xn--sianoty-e9a40g.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 13 zł
  Ogrody Tematyczne Hortulus cena biletu ulgowego: 13 zł
 • 17 zł
  Ogrody Tematyczne Hortulus cena biletu normalnego: 17 zł
 • Grupowy 15 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ogrody Tematyczne Hortulus opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij