Nabrzeże pasażerskie

Dla miłośników pełnomorskich rejsów najważniejsze będzie nabrzeże pasażerskie (przy ul. Towarowej) nieopodal latarni morskiej. Na stałe w Kołobrzegu cumuje 6 różnego typu statków pasażerskich, w tym jeden obsługujący połączenie z duńskim Bornholmem.

Według danych zarządu miejscowego portu, w skali roku z usług wypływających z Kołobrzegu wycieczkowców korzysta kilkaset tysięcy turystów. W ostatnich parudziesięciu latach było to od 250 do ponad 400tys.

Dodatkowym atutem wschodniej strony portu będą liczne punkty usługowe i gastronomiczne ustawione wzdłuż Parsęty. Spacer po nabrzeżu (liczącym ok. 210 metrów) można kontynuować niemal na skraj wyremontowanego w 2010 r. falochronu u wejścia do portu. To najdalej wysunięty w głąb Morza Bałtyckiego punkt widokowy w regionie. Konstrukcja ma 308 m długości.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Centrum turystyki w Kołobrzegu. Właśnie na wschodnim brzegu Parsęty stacjonuje większość miejscowych statków wycieczkowych. Biała flota organizuje wycieczki różnego rodzaju - od przybrzeżnych podróży po rejs do Danii. Statki, nierzadko stylizowane na pirackie czy drakkary, same w sobie są godne uwagi. Wzdłuż nabrzeża nie brakuje stoisk z wszelkimi pamiątkami.

Warto sfilmować Nabrzeże pasażerskie, zająć się tym może firma KM Studio kamerzysta Wrocław

Nabrzeże pasażerskie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Nabrzeże pasażerskie, zobacz gdzie w Sianożętach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Nabrzeże pasażerskie.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Nabrzeże pasażerskie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij