Korty tenisowe

W Ustroniu Morskim można też pograć w tenisa ziemnego. Centrum sportowo-rekreacyjne Helios, posiada bowiem w swoim kompleksie, także korty tenisowe. Są one umiejscowione przy kąpielisku otwartym i przy boisku do siatkówki plażowej.

Sztuczna nawierzchnia pozwala na grę w komfortowych warunkach zarówno początkującym, jak i doświadczonym graczom. Nie trzeba mieć również swojego sprzętu, ponieważ znajduje się tu wypożyczalnia, z której pożyczyć można rakiety tenisowe, czy piłeczki. Dzięki sztucznemu oświetleniu istnieje możliwość grania także po zmroku.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Wynajem kortu tenisowego na 1 godzinę - 20 zł

Karnet 10 wejść/10h/1 kort - 180 zł

Karnet 20 wejść/20h/1 kort - 320 zł

Karnet 50 wejść/50h/1 tor - 600 zł

Wypożyczenie 1 rakiety i piłki na czas gry - 5 zł

Załączenie światła na kortach - 10 zł/1h

Zniszczenie/złamanie wypożyczonej rakiety - 200 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Biały sport - tenis - już dawno nie jest zarezerwowany tylko dla szlachty i bogaczy. W ustrońskim Heliosie nie trzeba nawet mieć własnego sprzętu, by zagrać na jednym z kortów ze sztuczną nawierzchnią - wszystko można wypożyczyć. Obiekty dysponują sztucznym oświetleniem - dzięki temu, za pewną dopłatą, można poczuć się niczym jak na turnieju Wielkiego Szlema.

KM Studio może wykonać film z Kortów tenisowych filmowanie Wrocław

Korty tenisowe adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Korty tenisowe, zobacz gdzie w Sianożętach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Korty tenisowe.
Ceny biletów / cennik wejść do Korty tenisowe. Redakcja serwisu www.xn--sianoty-e9a40g.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 20 zł
    Korty tenisowe cena biletu normalnego: od 20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Korty tenisowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij