Boisko do siatkówki plażowej

Siatkówka plażowa to fantastyczna, letnia aktywność. Można się poruszać, dobrze bawić i opalić za jednym zamachem.

Boisko do plażówki znajduje się w Ustroniu Morskim przy ulicy Polnej 3 i należy do kompleksu sportowo-rekreacyjnego Helios. Tuż obok znajdują się otwarte kąpielisko, korty tenisowe oraz plac zabaw dla dzieci. Profesjonalne rozmiary, miękki piasek oraz wytrzymała siatka, gwarantują wygodną grę i świetną zabawę.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Rezerwacja boiska na 1 godzinę - 10zł

Karnet 10 wejść/10 godzin - 80zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Plażom Ustronia Morskiego trudno odmówić uroku, ale i funkcjonalności. Jednak czasami - zwłaszcza w szczycie letniego sezonu - trzeba się nieźle natrudzić, by znaleźć odpowiednio wolnej przestrzeni np. do gry w piłkę plażową. Rozwiązaniem może być kompleks sportowy Helios, z równie piaszczystym boiskiem do siatkówki plażowej. Wysiłek, zabawa i opalanie się w jednym.

Boisko do siatkówki plażowej adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Boisko do siatkówki plażowej, zobacz gdzie w Sianożętach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Boisko do siatkówki plażowej.
Ceny biletów / cennik wejść do Boisko do siatkówki plażowej. Redakcja serwisu www.xn--sianoty-e9a40g.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 1h 10 zł
    Boisko do siatkówki plażowej cena biletu normalnego: 1h 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Boisko do siatkówki plażowej opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij